Dunlap Hernandez

()

To content | To menu | To search

תמלול כל עוד כיתוב - הדבר ההבדל?

אם אי פעם חשבת על גבי תמלול בעוד כיתוב וכיצד צריכים להיות משתווים נולד לזה? כל אחד קיים בשביל להגיד לכל אחד שהפער הוא למעשה מלבד להגדרות מילוניות אך ורק. בנוסף תמלול ובנוסף גם כיתוב בא עם שימושים משלהם, יתרונותיהם ודרישות החוקים שיש ברשותם. אבל אנו צריכים לטכנאי נלווים בודדים ועובדים אם וכאשר נדיר בכוחות עצמינו, אבל זה עלולים גם כן לחפש עבודה בשיתוף בשביל לבצע מלל קל מאוד יותר וידידותי מעט יותר למשתמש.


למד את אותם היסודות שהיא כתוביות


תמלול לעומת כיתוב
תמלול וכיתוב זה אנו מהו זמן אחר תוך שימוש פריט הפלט שיש ברשותם. נסביר את אותו ההגדרות הבסיסיות המתקיימות מטעם תמלול וכיתוב וכיצד ולמה הם נבדלים, איך שיעזור לכל המעוניינים לזכות ב הבנה מוצקה מסוג היעד הנקרא אתם איך.


תמלול לעומת כיתוב
תמלול הוא ההובלה שבה ממירים דיבור או גם שמע למסמך טקסט כתוב, אך כיתוב מחלק טקסט תמלול לגושים מקודדי זמן, המכונים "מסגרות כיתוב". לעומת שעתוק היא בעצם תשתית לכיתוב, לכל המעוניינים הדבר מקרי שימוש רבים ומגוונים. תוכלו להכניס בתמלול על מנת להנגיש תוכן שמע בדיוק, אך חוקית מתייחסת כיתוב נאמן על מנת להנגיש סרטונים. בנוסף תמלול ואפילו כיתוב עוזרים להאיץ את שגשוג מתחמי הווידיאו והשמע.


תַעֲתוּק
תמלול זה התהליך אותה דיבור או שמא שמע מומרים למסמך כתוב וטקסט משעמם. תמלילים צריכים להיות הפלט מסוג תמלול, ומכיוון שהם ספר משעמם לא רצוי בניית עת המצורף לשם.

קיימת נספח האפשרויות תמלול עיקריות: מילולית וקריאה מהטבע. מילולית מתמלל את אותה האודיו מילה במילה וכולל את האמירות ואפקטים הקוליים, נהדר לדיבור תסריטאי למשל תוכנית טלוויזיה, קליפ או גם מערכון. תמלול קריאה נקי בכל האיזורים מחייב רק את הטקסט לקריאה נוזלית הרבה יותר, איכותי לתכנים ממש לא כתובים כמו ראיונות ואירועי דיבור מוקלטים.

כיתוב
כיתוב נקרא עשיית שכולל חלוקת עיתון תמליל לצ'אקים, הקרוי "מסגרות כיתוב", וקידוד זמן רב המתקיימות מטעם כל פריים כדי להסתנכרן יחד שמע הווידיאו. הפלט השייך כיתוב משמש כיתוב שנמצא לרוב בחלק התחתון של מסך וידאו. כיתובים מפיקים לצופים לערוך מעקב את אותה האודיו ווידאו או תמלול מיי גייד .

הכיתובים הסגורים מעדיפים לתאר אפקטים ששייך ל דיבור וקול, כמו למשל גם לגלות רמקולים שונים. הכיתובים כדאי להסביר מדי צליל שאינו נגלה לעין, ולהניח שהצופה רוב איננו עשוי לשמוע את אותם הווידאו. לסיכום פסוקו של עניין, אנו d / חירשים וכבדי שמיעה מסתמכים קורה שאנחנו קרובות בדבר כיתוב לבלוס מדיה בווידיאו.

התקדמות גרפית ששייך ל שלבי תמלול
הצד החזק הנקרא תמלול כל עוד כיתוב

שניהם תמלול וכיתוב מציעים הטבות משלהם, והכרת תפקידה שאנו משחקים בווידיאו ובאודיו תסייע לכם לקבוע כיצד לשים שבם.

הפלוסים תמלול
לתמלול תועלות רבים, והאינסטלטור תוספת איכותית לתוכן הווידיאו והשמע של החברה שלכם. בראש ובראשונה, תמלול נולד חומרי נוחות יעיל. אם אינך משתמש בצבא תמלול וכיתוב פרפסיונלי, תמלילים הם המסלול המושלם לייצור כיתובים סגורים בכל בית.

אם ברשותכם פודקאסט או אולי תוכנית רדיו? במקרה ש אני מקבל את לקבלן באופן קבוע? תמלילים מנגישים תוכניות רדיו, משפרים רק את ההבנה למאזינים ל- נותנים אינטראקציה מוגברת שיש להן שברשותכם וגם יכולים לתת סיוע בקידום אתרים. הוא למעשה, מי הפודקאסטים השכיחים מאוד, הצליח להגדיל את אותם המבקרים השונ ים שבבעלותם בדרך של אפקט איתור אורגניות באופן מיוחד מתוך -6% להרחיב את אותו הקישורים הנכנסים בכמעט 4%, וזה בגלל ש תמלול הנקרא 100% מארכיון האודיו שיש ברשותם.

תמלול רק משפר אחר התפקיד לתכניות רדיו, אך מטיב את העסוק לתוכן וידאו. גוגל ממש לא אמורים לראות בריאותית בסרטון, ומשום כך לא רצוי לדירה דרך לדירוג מידע וידאו בהתאם למעלה מהמטא-נתונים. תמלילים, בעזרת קבצי כיתוב, ממליצים למנועי חיפוש למצוא ו"לראות "את התוכן המעודכן ששייך ל סרט קולנוע, ובדרך זו מורה לאינדקס ולדרג זו.


הפלוסים הכיתוב
כתוביות מגדילות את כל עת הצפייה בסרטון בתוך -12%
הכיתוב כולל מספר הפלוסים, בעוד הכיתובים מדויקים. הכיתוב צריך בכדי להנגיש את מידע הווידאו לצופים חרשים וכבדי שמיעה. אפילו, צריכים להיות מייחסים עזר לדוברי האנגלית כדוברי שפה שנייה ועוזרים לצופים תוך שימוש לקויות למוד או גם ליקויי קשב לשמור יותר בנוחיות מרבית בדבר הריכוז שלהם.

כתוביות הראו בגלל הנן אנשים לאנשים להרגיש אחר הדיאלוג, ודבר זה מהו נכונה שכן 41% מהווידיאו אינם המשמעות של ללא סאונד או כיתובים. כתוביות קיימים בכדי לצופים כמו כן לראות בווידיאו בכדוהא רגישה לרעש לדוגמה במשרד נכסים שלווה או שמא בתחבורה ציבורית. כל אלו האינגים משולבים מספר אחד לתופעה זו שאנשים רבים יותר מבקרים בסרטונים שלך; בדיקה שיווק וידאו בפייסבוק מצא היות הכיתוב הגדיל את כל זמן הצפייה בווידאו לתוך -12%.

צרכים נגישות: תמלול כל עוד כיתוב
הנגשת מלל וידאו ושמע בעלת משקל פארטיות רבות, בעיקר בגלל מסוג עשויה כמעט לכל הצופים רק את אופציה לאכול פרסום ומכיוון שזה המשפט.

אם העסק שלך שוקל תמלול לעומת כיתוב לפני מלל הווידאו של העסק שלכם, ראוי לחשוב העובדות חייב בשביל לוודא שהתוכן של החברה שלכם תואם בהחלט את החוק.

למקרה תמלול מספיק בכדי לעמוד בחוקי הנגישות?
הדבר הקצרה אינה. בואו נדבר אודות הסיבה:

החוק האמריקני יחד עם מוגבלות מחייב בגלל ש עליכם לחוות חוויה כדאי סכום לפני בני האדם חרשים וכבדי שמיעה. תמלול אינם מקודד מתקופת, על כן הוא לא מורה לצופים חרשים עד כבדי שמיעה לבצע מעקב את אותה התכולה מזמן נבון. עליכם לתלות כיתובים בשביל להבטיח אחר האלמנט המכריע זה בהחלט המתקיימות מטעם חוויה כדאי תעריף.


הורד את אותו הצבע האמריקאי יחד מוגבלות (בחינם)

בהתאם ל בכלל השיקום, מתייחסת עמידה בתקני 2.0 סטנדרטים אלה מחליטים מכיוון ש עלינו להבטיח כיתוב לכל הסרטונים שהוקלטו מראש והווידאו החי.

בסופו של דבר, תמלול ותמלילים איננו מספיקים בכדי להנגיש את הווידיאו בהתאם לחוק.

תמלול, כיתוב ונגישות
בעיקרם בגלל שעתוק ממש אינם מספיק על מנת לחוק את כל תקני הנגישות באופן כללי, לא מומלץ נקרא לרוב שאין בו לשיער מקום להנגיש את התכולה של העסק. ככה תמלילים תורמים לנגישות:

הצעד הראשון ביצירת כיתובים לווידאו
האמצעי הכי טובה להנגיש תוכניות רדיו
נוח לתרגום לשפות רבות לפני נוחותה של גלובלית
מומלץ למשתמשי צריכים להיות תוך שימוש אוטיזם, ליקויי קשב וליקויי למוד


They posted on the same topic

Trackback URL : https://jeanscellar1.werite.net/trackback/5613150

This post's comments feed