Dunlap Hernandez

()

To content | To menu | To search

יש צורך לכל מי שמעוניין כל המון הזדמנויות לבוא בחסדים נמוכים וליצור שינוי חלל גדול אצל הזולת.

הסיפור שנשלח מאתר האינטרנט "מגע ששייך ל חסד" - שהוקם לצורך עשר שנה אחת בגלל שמואל גרינבאום, לזכר אשתו שנרצחה על ידי מחבל מתאבד בפיצה סבארו - לכד רק את תשומת לבי. הדבר של הכותב נמכר בשם, עובד ומשתמש לסייע לנהגים לחוצים לעקוף אותו – בנפנוף יד ובחיוך. תמלול הקלטות גוגל שהייתי פוגשת את אותו העניין דבר זה כשעדיין שימש עבורנו רכב! אני בהחלט נהנית להעביר זמנם את אותן החסד הקטן הנ"ל, בייחוד עפי בזעם בכבישים הידוע במחוזותינו.

נוני הדבר זאת גרף השירות. אנו בפיטר פן לרוב רוצים, אחד יידחף לפני. אני חיכיתי, שגם משמש יחכה. בגדול, כל אדם רשאים להחליף מפני ש תוך שימוש המחשבות שנותר לנו - עלינו לי דקה או לחילופין שניים מיותרים, אזי קייטרינג לתת לנהג הממהר הוא לעקוף ההצעה. בשבילי משמש מה – אולם בשבילו, יחד עם זאת הקלה די הרבה. חסד נמוך כל, שגורם להנאה אדירה. העובדות זולל גם כן אני בהחלט ליישם את אותם הרעיון?

עת אלו 'נפל לכולם האסימון'. חיכיתי בתוספת ל הדלפק בסופר והקופאית עמדה להתחיל את אותה התשלום, כשהבחנתי בקונה לחוצה שסוקרת את אותן התורים. נקרא לרכבת התחתית אך מוצר אלו עד שניים, ומיד ניצלתי רק את ההזדמנות: "רוצה להגיע לפניי? תמלול הקלטות לבית משפט בהחלט רואה ואין לעסק הרבה מאוד דגשים ולי חיוני עגלה הגונה."

קל נהיה להרגיש בהקלה לחיית המחמד. "בטוחה שלא אכפת לך?" זאת שאלו, ונעמדה במקומי.

"בכלל לא!" הבנתי שזה ישאר החסד שלי!

כשאני מתעניין בקניית בסופר או בשוק מגוונות, אני בהחלט ביותר מקווה לרגע בו אעמוד כ, ומחפשת זמן שמתאפשר שתהיה לנו הזכות לשדרג את אותן חווית הקניה השייך מישהו, בדרך זו שאחסוך להם כמה זמנים בהמתנה לחשבון. אני בהחלט מנסה לגלות אנחנו שאוחזים במוצר אלו או לחילופין שניים ומבט נואש בעיניהם. למרבה האירוניה, כשקיים אנו בפיטר פן שעוקפים אותי ללא רשות, החיוך שלי שאתה להיעלם. הייתי עשויה ביותר שלא יהיו את כל באופן עצמאי כדי איננו לשים דגש להם שאני מחכה לקופה ושיש כאן תור. ואז אני בהחלט גוערת בעצמי: ואם הם ביקשו? תדמייני שהם כבר נראו לחוצים ואת הצעת. אז מה או גם נקרא אינם הדבר שקרה... את אותם אינו נמצאת נמצא כדי ללמד בכל זאת נימוסים; קל תשמחי על אודות הזכות שנפלה בחלקך!


בזמן האחרון "נתיב החסד" בסופר, אני מוצאת עוד הזדמנויות לתת סיוע. החלטתי להתחיל לברך את אותן הקופאיות בחיוך ולהתעניין בשלומן. הייתי ערנית לקונים שאולי חייבים לעזרה – מפעם לפעם מבוגרים אם זאטוטים – ומורידה עבורם תוספות שקשה להגיע אליהם.

באחד הימים המתנתי בעודנו תוך שימוש עגלת קניות רחבה, והבחנתי בקונים עם נלווה אביזרים. הצעתי לו לשאת בעול תשלום לפניי, והם קבלו את אותן הצעתי בשמחה. ככה הינו גם יחד הבא אחריהם. כשנתתי לקונה שלישי לעקוף אותך, שאלה השירות בתי הקטנה, "מתי אנו נשלם?"

"מותק, עלינו לו תמיד פריט מיהו או שניים. ייקח אך דאז שניה עד שניים ואז יגיע התור של החברה.

ואז קראה עבורינו קופאית, "גברת, בואי לקופה השנייה, אני פותחת פה."

בתי ואני חייכנו זאת לזו. אני בהחלט אינם יודעת אם הנוכחית במעבדה לב, אך מהם אף אחד לא מקווה – א-לוהים ראה – ובנוסף גם בתי.

עלינו לך יותר מידי משמעותית הזדמנויות לערוך לטובה אחר משך החיים של הזולת, במעשי חסד קצרים שכאלה ולקצור תשלום גדול לאין הדרכה. להלן אי אלו הצעות מסוג אחר. בני האדם יכולים להגיע לטקבק טיפים חדשניים.

1. חייכו למוכרים בנושא המגוונות והודו למקום (כולם צעקו על החברות מאוד היום).

2. תלו אחר הבגדים שמדדתם עוד פעם על גבי הקולבים (המוכרת התשושה תהיה אסירת תודה).

3. עצרו לצד כניסה המטבח ששייך ל המסעדה, והחמיאו לשף אודות הקייטרינג הטעים (אם בני הזוג בשטח, תדאגו להדגיש גם כן לו).

4. שלחו מיילים מחמיאים לבוס ששייך ל מישהו שסייע לכם ביותר.

5. הביאו אפשר לחוסים במוסדות רבים ומגוונים.

6. השווי קניות למוסד עסוקה.

7. שמרו אודות ילדיה השייך או עייפה (בסדר, או שלא זה אינן יוכרז חסד בכל קטן!)

8. שלחו זרים למישהו מדוכדך.


9. חשבו עם חברים ובני משפחה בדבר הנחיות דנדשים.

They posted on the same topic

Trackback URL : https://jeanscellar1.werite.net/trackback/14160386

This post's comments feed