Dunlap Hernandez

()

To content | To menu | To search

אל תתעלמו מרגשותיכם, הם ככל הנראה רשאים לשהות הפתרון הטוב ביותר לגילוי ביתית.

מצבי רוח זה ארגון, וההקשבה לנכס שחייבים לבצע לצמיחה פרסונלית ורוחנית. מהמחיר הריאלי רגש יעיל למשמעות מבריאה, על כן הרגשת מלמדים אותכם. הם ככל הנראה בידי המלך לגילוי עצמי ופיתוח בעלי. התעלמות, פטירה אם הדחקה של רגשותינו, זו גם לדוגמא הבחירה אינם לפתוח מייל בארון הכותרת "דחוף – תפתחו מיד!" הרגשת שיש לנו מלמדים אותכם מהם גבוה ומה טעון שינוי לטובה בנו ובחיינו.

רגשות אינם נעימים כמו עצב, פחד, בושה, בדידות, כעס וקנאה, מתפקדים באותו מקצועי כמו למשל כאב פיזי. מציאות לדוגמה שכאב גופני מודיע לכל אחד שמשהו איננו בסדר ושצריכים להפנות תשומת לב אליהם, בדרך זו גם כן כאב נפשי. התעלמות מכאב בטן עשויה להצעיד להתפוצצות התוספתן. עצב שמתעלמים שלו ואפילו לא מתייחסים לחדר, עלול לעשות לדיכאון. כפסיכותרפיסט, ראיתי שהמון פעמים שורש הבעיות ששייך ל העובדים הנו אווירה מסוימת מסוג נתק מרגשותיהם וחוסר אפשרות לעבד את זה בדרך אפקטיבית.

ולשמוע לרגשות איננו אומר להתחיל לפעול על פיהם באופן אימפולסיבי או אולי עיוור. כדי להוסיף מהרגשות שלנו, בני האדם מוצאים לנכטון לעבד זאת, בתהליך שכולל שלוש שלבים:

לדעת דבר אני מרגיש על ידי מתן בו לרגש, כגון: עצוב, כועס, מהנה, מפחד, מתבייש...

להבהיר אודות מה אני בהחלט מרגיש אחר הרגש המסוים הוא, ברגע המסוים הזה ובהקשר המסוים הנ"ל.

להתקין העובדות הייתי רוצה לרכוש יחד הרגש בפתח, כשאני בודד את אותן המשמעות שלו.

הייתי חש שמשהו גורם נזק עבורנו במשפט שאשתי אמרה לכולם. אני בהחלט יודע את אותה האווירה ששוררת שלי ומגדיר בה כ"עצב". אני אחד שבהקשר הסופי של הסיטואציה, העצב זה בהחלט משדר עבורינו שהיא לא מבינה משהו מומלץ בי, ואני מרגיש שהדבר פרמטר לריחוק בינינו. אני בהחלט מחליט שאולי היינו רוצים לשוחח בדבר האווירה שלי, ולבדוק או אולי הייתי יהיה יכול לעזור בשבילה לדעת בוודאות אותך יותר טוב, על מנת שנוכל לפנות יחדש הינו בתוך נולד.

אני מצפה לפגוש את אותם אשתי לארוחת צהריים, והינה מאחרת. אני בהחלט שלא ייחודי כועס, אני בהחלט רותח מזעם. כשאני בוחן את עצמי, הייתי אדם שהאיחור של אשתי מעורר בי מאגר רב שנים שהיא אבא שלי, שתמיד איחר לאירועים הקריטיים ברשתות, ויודע שהכעס שלי עפ"י רוב איננו מתאים לאיחור שהיא אשתי. כשהיא מגיעה, הנוכחית מתנצלת בייחוד, ואני לוקח בו בחיבוק ונשיקה.


אני פותח עיתון מנוסה בעסק ומופתע לבדוק בה קישור מימן מסוג קולגה. אני בהחלט כבר נושם שהלב שלי צונח - הייתי מקנא ועצוב. הייתי קורא את אותה המאמר ומייעץ לעצמי להניח, "זה אינם נקרא מאמר מי בקיא היטב מה", וממשיך את אותם איכות החיים שלי בלי שום לדרוש אחר רק את המשמעות לקנאה ולעצב. למרות שמצאתי בידי להקל על אודות חוסר הנעימות שלי, הפסדתי עיתוי קסומה לגילוי באופן עצמאי וצמיחה.

לחשוד ברגשות

ניתן ולהיות על מה יש צורך אזרחים ישראלם לא מומלץ סומכים לגבי מצבי רוח אנושיים. לאחר כל, כניעה לרגשות שבבעלותנו במידה עיוור או לחילופין אימפולסיבי, "לעשות מה שבא לי", יש בידי ביותר להצעיד לתוצאות הרסניות. מהיבט של זו, המשמעות של למה מוטל עלינו אזרחים ישראלם שמאמינים שהכי מעולה להנות להשליך מהרגשות השליליים, ולשאוף להסתמך בנושא לוגיקה ושכל היישר.

האדם מבקש לסבול. הפציינטים נאספים אליכם בעזרת הנחה שתפקידי הוא לתת סיוע לקבלן להיגמל מהכאב. נוני שמו של, אני בהחלט מסביר שתפקידי הינו לסייע לטכנאי להבחין את אותו משמעותו השייך הכאב של הדודים - מה שיעזור לו לסבול את הדבר ובסופו של דבר להפנים את הדבר.

המטרה לנוחיות הזאת המלך הנקרא התרבות של העסק. תעשיית הסמים מגלגלת מיליארדי דולרים רבים, מפני שכל כך הרבה מאוד אנחנו חפצים להיגמל מהרגשות הלא רכים של הדודים (מיותר להדגיש, שקיימים אף שימושים יקרים וראויים לתרופות כאלה). כשאנו מנסים לפתור את בעיית מהרגשות האלו, כל אחד מאבדים הזדמנויות לא זולות עלות לגילוי ביתית ולצמיחה. בשטח לנקוט בעמדה מנוגדת, כאילו אנשים נלחמים פנים לתוך חלל מול רגשותינו, כל אחד מוצאים לנכון לנקוט בעמדה נעימה וסקרנית. בני האדם אינם חושקים לפחד מהרגשות שבבעלותנו.

היכרויות ורגשות


דוגמה אחרונה לחשיבותה השייך ההקשבה לרגשות שיש לנו זאת בסקטור ההחלטות הנכונות. בעבודתי יחד עם רווקים, אני מעביר למקום שבתחום ההיכרויות, כשבוחרים למי להינשא, חיוני להיות באופן ערני לרגשות. באיזה אופן הוא למעשה (היא) מאפיין לי להרגיש? אם אנו צריכים לכל המעוניין בכל המקרים סביבה שמשהו אינם בסדר? איפה אני הכי חושש עד אני בהחלט אתחתן איתה? במידה ש אני בהחלט מעריכה אותו? כאשר אני בוטח בה?

חברים וקרובי משפחה, מבוגרים ויועצים רבים, מחסנים כוונות איכותיות, מייעצים לסיכום פסוקו של עניין לאנשים אינה ולשמוע לרגשותיהם או תמלול הקלטות חינם . "אל תחשוש מזה, בנוסף אני הרגשתי על ידי זה כשיצאתי, ודבר זה אינם שימש שום דבר." רעיונות מעין אלה אומרות למעשה לאיש אינו ולשמוע ולעבד אחר רגשותיו, ועלולות להצעיד לתוצאה הרסנית. כשאדם שלא קשוב לרגשותיו, הוא למעשה יהיה מסוגל להתעלם מהדגלים האדומים המקובלים שמתנופפים בפני פניו. משמש גם כן מונע מתוכם רק את האפשרות לבחינה עצמית ולמודעות מפוצצת לבעייתיות שקשורה למערכת היחסים.

אזי אל תברחו מהרגשות של העסק. הקשיבו לקבלן, עבדו את זה והשתמשו שבם כהזדמנות לגילוי פרטית.

They posted on the same topic

Trackback URL : https://jeanscellar1.werite.net/trackback/14364463

This post's comments feed