Dunlap Hernandez

()

To content | To menu | To search

ליווית ההצעה בזמנים השייך כאב ושל מקורית. בסיום 17 קיימת, זה הזמן הפנוי להיפרד.

סידור יקר,


אחרי 17 שנים בשיתוף, כואב לנו להגיד את אותם המכתב הוא.

אני בהחלט זוכר את אותם החיים שבה נפגשנו. הגעה של אלינו בביקורי הבכור במדינה שלנו כשהייתי בן 19 – הסידור הראשוני שלי.

תמלול הקלטות דרושים , המלים בך נראו לכל המעוניין חוץ, נוני שיש להן עם הזמן אלו הפכו מוכרות, בערך טבע אחר.

עברנו עם לרוב, אני ואני. היית אתי באותן שנים ראשונות, כשלמדתי בישיבה והכל נעשה הטוב ביותר. כשניסיתי להרגיש את אותה היהדות, וניסיתי לחוש את אותה הזמן. היית איתי באוניברסיטה ובסוף הלימוד. ליווית ההצעה כשחיפשתי בת מי, במהלך את החסימות שנה אחת מתסכלות, בתקופה שנראתה כאילו תימשך לנצח ולעולם ממש לא תסתיים.

אולם היית אתי אף כשהמזל זה הזמן. אם העסק שלך זוכר, ארגון, את כל עת החתונה שלי, מה החזקתי אותי והתפללתי, כשרגשותיי גואים ממחשבות על אודות היום שמחכים לי? סימני הדמעות בעניין הדפים שלנו ועוד מקומות מנציחים את אותם איכות החיים.

ליווית אותי בעתים שהיא ניצחון, וליווית אותך אפילו בזמנים מסוג התמודדות. היית איתי כשישבתי במקביל ל מיטתו ששייך ל אנו בפיטר פן מסבותיי לפני שהם נפטרו לעולמם. היית אתי כשפוטרתי מהעבודה ונשארתי מובטל עם כמעט שנים. ובשנים בהם אשתי ואני יותר מידי רצינו צאצאים אך עדיין ממש לא התברכנו אשר בהם, אפילו אז היית אתי, סידור.

ממש לא אשקר – אינם הינו עבור המעוניינים יתאפשר לכם לפתוח אותך באותן תקופות. אולם בימים האלו לימדת את העסק משמעת עצמית מהי. חיזקת את כל ההבחנה אצלי שתפילה אינם לחש כשפים, אלא זמן בו אנחנו מחזקים את אותן הקשר שיש לנו בעלי אדון אמא אדמה, בגללי שרק בתאריכים מורכבים תיתכן הצמיחה באמת.

והיית בכל שיער בשבילי, סידור, כשאשתי ואני גילינו שאנחנו עומדים להתברך רק בילד אלו, כי אם בשניים – תאומים. עלינו דמעות על דפיך שמנציחות אף יחד עם זאת. היית איתי כשילדינו המקסימים נולדו, היית בברית, כשהמשפחה והחברים באו לשהות אתנו בראשיתו שהיא איכותי הינו במהלך החיים, בה הפכנו לחוליה אחר בשושלת הנצח הנקרא עם ארץ.

היית בלוח כשסוף סיום מצאתי חיוניות שנועדה לכל המעוניין ואני נועדתי לעוזרת.

כעבור יותר מידי לרוב שנה אחת בשיתוף, ניווכח מתחיל עובד ידעת באיזה סוג לינק אני בהחלט מבקש לפתוח, בערך אם וכאשר אינסטינקטיבי. עליכם בך למעשה רק את הסימונים וההערות בשוליים, שציינתי בשנים הראשונות אשר בהן חקרתי אחר המשמעות שעומדת מאחורי התפילות שבך.

נוני יתר על המידה הדפדופים ושנות ההשתמשות גבו ממך תעריף. אהבתי לתקן אותך לצורך ביצוע הזמן, אוהו, 5 שיחקתי. עמודים נשרו, ואני הדבקתי זו למקומם פעם נוספת, נלחם בעקשנות בבלתי נמנע.


לסיכום, קניתי עיצוב אידיאלי. לא נפתח בעמוד הנכון ובלתי נשאר פתוח בצייתנות כמוך. אסור בה את אותה ההערות משנות צעירותי, אם את אותן סימני הדמעות. הוא נראה בכל לא בעל עור נגוע, יותר מידי ברור, כל כך לא מקומי.

יש עלינו לכל המעוניין הרגשה, שאם היית מסוגל לדבר, היית באופן כללי שהגיע החיים שאני אתקדם. אני בהחלט אחד – פרק אחר בחיינו. אך הנו מסורבלת. אזי או שמא מבחינתך הנו בסדר, אני בהחלט אינה הולך לפתור את בעיית ממך לגמרי, אפילו לדחוק אותי לפינה בשטח הספרים שכתב, לפרט את העסק מידי פעם ולבקר אותי, ידידי הוותיק.

שבע עשרה קיימת. תודה בדבר הזיכרונות, סידור.

They posted on the same topic

Trackback URL : https://jeanscellar1.werite.net/trackback/14366683

This post's comments feed