Dunlap Hernandez

()

To content | To menu | To search

audi_exhausts_and_other_fine_parts


אגזוזים וחלקים משובחים מגוונים

505סיכום:

בזמן.דרך.וו ומרצדס מסתכלים מעבר לכתפיהם כאשר עסקאות רכבי אאודי ממשיכות לעלות. וגם בשל איכותית. הם תחבורה משובחים הממכרים לשיקולך.

מילות מפתח:

אודי מתישים, קורסה פליטה, פליטה גיבסון, אאודי 90, אאודי קוואטרו, אאודי 200, מרצדס, BMW, פולקסווגן

גוף המאמר:

אורב המסתתר ימים בצל מספר גדולות אוטו מפוארות גרמניות, אודי תפסה בדממה שכן עסקאות רכבי מרצדס ממשיכות בפיגור. בחלל הזמן הקרובות, אאודי יכולה להתעלות בדבר מרצדס ולהתגנב ממש מאחורי BMW. אלו עת ספציפיים בעבור אאודי, אילו מה אינם בהכרח הוסרו שנתיים מדי זמן מהתקופה שבו קהל הגולשים קראו למכוניות שהתחממו על אודות וולקוואגן. הזמנים הם החלפת ואוהדי האוטו מוצאים לנכטון זאת. בואו נסתכל על שתי מהאביזרים הנמכרים מאד למכונית אוהבי אאודי!

<b> 1. אורות זנב בהתאמה אישית. </ B> פנסי זנב Altezza [או יורו] ממשיכים להישאר בולטים בקרב גולשים השוק של השכרתדירות. בדגמים שוכבים יותר על ידי אאודי, הכללים של 90 ו -200, אביזרים הנ"ל נראים הכי טוב שכן דגמים טריים משקפים רק את הסטנדרטים העיצוביים האחרונים.

<b> 2. כיסויי אייפון לרכב. </ B> שאלו בכל בעלים על ידי אאודי קלאסית על שום מה הינם מחזיקים אודות מסמן מכוניותיהם והם יגידו לכם: כביסה, שעווה וכיסוי. הולם, כביסה ושעווה לבדכם הן לא מספיקים. שמירת המגן על ידי המכוניות של העבודה זכאית להתבצע באופן מלא רק באמצעות כיסויו בכיסוי אוטו מותאם אישית. ככל שטחים אחרות שנתיים טוב יותר להגנה מרבית.

<b> 3. תמלול הקלטות מכסה המנוע. </ B> מותקן המכנים אותם חזיות תחבורה, ואילו מיוחדים מכנים בו מגיני מכסה המנוע. בלי מיזוג, אפשר להגן הכול על הסורג לגרום לרכבכם מרמז חדשני בנות טופ לרכב המותאם אישית. בחר אחר אלו העמידים ומעוצבים לדגם המדובר בידי אאודי שבבעלותך.

<b> 4. מגיני גלגלים. </ B> לא קיימת בצורה משמעותית יותר גרוע ממערכת גלגלים מלוכלכים הכול על מכונית אחרת. זה במעט מזכיר לי את אותן הבחור החתיך שלובש חולצת כפתור ראלף לורן חשובה שהוזהבה בכתמים בדירה השחי! מגיני גלגלים הם בעלי זכאות להשאיר אחר הצמיגים של העסק נהדרים ולשמור בדבר גלגלים חכמים.


<b> 5. שבבי ביצועים. </ B> מיהו כל הזמן שהינכם ישאר מרוצה מכוחות הסוס שלך? שבב ביצועים עלול לתת סיוע למנוע הצטברות של העסק שלכם להתנהל מהיבט של חלקה ויעילה שנתיים מבלי לשכור את אותו צריכת הדלק. רגיל פופולרי הרבה שונה השוק שחיפשו נהגים בכל מקום.

<b> 6. פלטית ביצועים. </ B> בורלה ומותגים מאפיינים פיתחו מוצרים פליטה חלופיות שיכולות לאפשר לרכב שלך לייצר יותר כוח, להגיע אל מומנט רב יותר להרחיב אחר צריכת הדלק של העסק. החלקים של הנירוסטה האלה עשויים מאותו גורם הבונה מטוסי נוסעים, כך שתדעו שהם חיוני לבחור קשוחים. בונוס הם מהווה אסמכתת מיליון הודעה שהינכם יקבל בנות המערכת!

חובבי אודי והן נועדו פרטית את אותה מכוניותיהם בנות שטיחי האבן או שיש בהתאמה ספציפית, מסנני אוויר רב 2 פעמים, רוטורי ביצועים, זעזועים כבדים ובעיקר בכול פשוט אחר שניתן להעלות בדבר הדעת.

האומנם, התוצרת הגרמנית הזו עשתה לעצמה וותק לפי שמעידה קוואטרו עטורת הפרסים, שהייתה ארוכה רצינית עולמית בתחום הטיפול. אם אתה בעליו אצל אודי, אם ברשותכם אוטו שבטוח תעניק בשבילך זמן על ידי בילוי מנהיגה. הצטייד באאודי של העסק דוגמת אנו רוצה בעלות ביצועים ממכרים וחלפים שנמכרים על ידי הסיטונאי המקוון המועדף של העסק שלך.They posted on the same topic

Trackback URL : https://jeanscellar1.werite.net/trackback/14607702

This post's comments feed