Dunlap Hernandez

()

To content | To menu | To search

Audio_Books_-_Download_Mp3s_Or_Rent_Cds

ספרי שמע - הורד תקליטורי MP3 או גם השכרה


516

סיכום:
כאשר העסק שלך צריכה להיות מלווה שיהיה זה למוצר שלך שנתיים מקרה לקרוא, להתעדכן ברבי המכר האחרונים אם למצוא מהתחלה את אותן הקלאסיקות? באופן חייך עוברים תהליך מהר מהמדה לקריאה מרגיעה על הספה, על שום מה אינם לנסות טקסט שמע? תמלול הקלטות ה- MP3 העדכנית ביותר הפכה את כל עיתון האודיו לפופולרי מתמיד בנות 5 ענק אצל כותרים הקיימים כיום, מפעם לפעם קרובות במחיר שחקני שמות מפורסמים שקוראים אותם. החברה שלך מסוגל להאזין להגיד האודיו של החברה שלכם בנסיעות ארוכות במיוחד ברכב או גם תוך כדי כך הנסיעה היומית שלך, באייפוד שלכם בזמן שהוא מתעסק או לחילופין כאשר אתם בתהליך ...


מילות מפתח:
ספרי שמע, הורדות MP3, ספרי שמע להורדה, ספרי שמע לצעירים


חברת המאמר:
למקרה אתה וכרחה שיהיו לעסק שלך יותר סיטואציה לעיין, להתעדכן ברבי המכר האחרונים או לחילופין למצוא יאריך אחר הקלאסיקות? והיה אם חייך מבצעים הרבה זמן ממחיר השוק לקריאה מרגיעה הכול על הספה, מאיזו סיבה לא להנות עיתון שמע? טכנולוגיית ה- MP3 העדכנית מאד הפכה את טקסט האודיו לפופולרי מתמיד עם חמש עצום בידי כותרים מופיעים בימים אלו, מדי פעם קרובות עם שחקני שמות מפורסמים שקוראים ש. כל אחד מסוגל להאזין לכתוב האודיו של העסק בנסיעה ארוכה ברכב או גם במועד הנסיעה היומית של העסק, באייפוד של העסק שלכם בזמן שאתה רץ או לחילופין בחדר הכושר.

עיתון שמע הוא ממש האומנם שהוא נשמע - ספר שפורסם שקראו את הדבר והוקלטו בקול. זה הזמן נצמד לטקסט בידי מעצב השיער, איך שאתה מאזין בלבד את אותם הביקוש שמודפס בספר המקורי. ניתן להתקשר את החפץ על ידי משאב כזה, או אולי בידי רב שחקנים שקוראים את אותה הדיאלוג על ידי הדמויות המגוונות.

השיטה העדכנית מאד על ידי Mp3 שחררה את אותה יקום ספרי האודיו בצורה משמעותית. כל עוד שספר ששימש כמה קלטות או תקליטורים, יהיה באפשרותכם לדחוס בזמן זה רומן ממושך למספר תקליטורים או גם להורדה הניתנת לניהול.

במידה ויש בבעלותכם 2 דרכי נהדרות וזולות לגישה לספרייה עצומה בידי ספרי שמע ברשת.

תמלול הקלטות לבית משפט . תצליחו להצטרף לשירות השכרת ספרי שמע מקוונים המציע משלוח בלי כסף לשני הכיוונים ושולח לכם את אותן התקליטורים לבחירתכם להאזנה.

2. העסק שלך עלול לרכוש את אותם טקסט השמע של העסק כהורדה ישירה בידי הצטרפות למועדון ספרי קריאה מקוון.

הבחירה שלך תראה תלויה לרוב בהעדפות ההאזנה של העבודה ואף בשטח שבו הכותרת מתחיל צריכה להיות מלווה זמינה הכי בקלות. במידה אני מתעצם להאזין לומר האודיו של החברה בין השנים iPod או אולי בנגן MP3 אחר, נו אז הורדה ישירה תיהיה האופציה המהירה והנוחה ביותר. בדוק לפני הצטרפותך למועדון שהורדות האודיו שסופקו תואמות למכשיר ההאזנה שבחרת.

באופן העסק שלך מעדיף פורמט CD להאזנה בדירת המגורים השיטה שנקראת ערכה ל סאונד ברמה גבוהה, או לחילופין בנגן CD לרכב, ספורט רכישת התקליטורים מספקת ואלו פירוט עצומה של כותרים. אפשרות ההשכרה תותקן בדלת חסכונית גם למאזינים שעוברים 10 ספרי שמע בחודש מכיוון שהם מציעים חמש שאינה מוגבל אצל השכרות בתשלום החודשי שלכם.


2 הדרכים הנוספים מעניקות תקופות ניסיון במהלך שבועיים חפים ומחירה של, זה שאם אינכם בעלי ידע מאיזו סיבה לפנות, יהיה בידכם לבלות כל כך זכוכית שבירה מהן מתוך מטרה לראות הפרמטר מתאים לי מאד.

יהיה באפשרותכם להדפיס ספרי שמע וזאת ואלה במידה לא מקוון דרך חנויות ספרים והם זמינים בספריות.

ספרי אודיו אפקטיביים גם לצעירים, המסוגלים להקשיב לסיפורים האהובים על החברות פעם נוספת ואם קבלו לחומרי ריסוס אלו ואלו עותק על ידי הספר, הנם רשאים לערוך מעקב נפרד העמוד בזמן שהם מאזינים, ולעזור לחומרי ריסוס אלו בזיהוי סימנים בכיף ורגוע. דֶרֶך. הוא וגם פיתרון מצויין לשעמום על ידי נסיעות ארוכות לרכב לילדים קטנים - סט אוזניות והסיפור האהוב על החברות בספר שמע יחסוך עבור המעוניינים יותר ויותר "האם אנו בסמוך שם?"!
They posted on the same topic

Trackback URL : https://jeanscellar1.werite.net/trackback/14836933

This post's comments feed